KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12144607
nr 1214 4607
David Parsén
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Hässjor, signerad. Olja på duk, 56x70
David Parsén, svensk målare född 1896, död 1977.
Utrop:
500 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:08:29